Het team

  • Directie

    Ruth Melis
    Wim De Smet
  • Zorgcoördinator

    juf An
    kleuter en lager
  • Brugfiguur

    Juf Christa
  • ICT-coördinator

    meester Hans
  • Kleuterafdeling: eerste kleuterklas

    juf Darline
    interim juf Caroline
    juf Caroline
    1kb
    juf Sophie
    1ka
    juf Rosalinde
    1kd (onthaalklas)
    juf Maya
    1kc
  • Kleuterafdeling: tweede kleuterklas

    juf Emelie
    2kb
    juf Elise
    2kc
    juf Katrien
    2ka
    juf Dominique
    2kb
  • Kleuterafdeling: derde kleuterklas

    juf Ilke
    3ka
    juf Valerie
    3kb
    juf Sara
    3kc
    juf Anneleen vervangt juf Valerie
  • Extra ondersteuning kleuters

    juf Christine
    kinderverzorgster
    juf Stephanie
    interim juf Ellen
    juf Ellen
    EO 3 kk
    juf Laura
    EO 2kk
    juf Sabine
    EO 1kk
  • Lagere afdeling: eerste leerjaar

    juf Marijke
    1B
    juf Anneleen
    1C
    juf Hilde
    1A
  • Lagere afdeling: tweede leerjaar

    juf Jolien
    2A
    juf Charlotte
    interim juf Jolien
    juf Bo
    2C
    juf Julie
    2B
  • Lagere afdeling: derde leerjaar

    juf Emmie
    3A
    juf Bieke
    3C
    juf Nancy
    3B
  • Lagere afdeling: vierde leerjaar

    juf Els
    4C
    meester Dirk
    4B
    juf Isaura
    interim meester Geert
    meester Geert
    4A
  • Lagere afdeling: vijfde leerjaar

    juf Joke
    5B
    meester Joeri
    5A
  • Lagere afdeling: zesde leerjaar

    juf Lieve
    6B
    juf Malvina
    6A
  • Extra ondersteuning lager

    juf Myriam ( interim juf Sabine )
    EO2
    juf Veerle
    EO1
    juf Régine
    EO4
    juf Mieke
    EO3
    juf Hilde
    EO
  • Bewegingsopvoeding

    juf Karen
    meester Steven
    juf Rein
  • Secretariaat

    Brigitte
    Griet
    Marianne
    ( geen foto )
  • Ondersteuningspersoneel

    Brigitte
    Wissam
    Lynda
    Luc
    Karel
    Hilde
    Séverine
    Ann
    Griet
    Kathleen
    Christine
    Christine
    Oznur
    Manuella
    Sarah
    Rita